1. W dzisiejszą niedzielę po Mszy św. o godz. 1030 odbędzie się spotkanie organizacyjne dla dzieci, które miały przyjąć Pierwszą Komunię Świętą w terminie wrześniowym (19 września) i ich rodziców.
  2. Dziś na Mszy świętej. o godzinie 900 powitamy nowych Duszpasterzy Salezjańskich w naszej parafii. Ks. Mirosława Hołownię SDB, który będzie opiekował się ministrantami i harcerzami oraz ks. Jacka Szewczyka SDB, który będzie katechetą w Jagiellonce.
  3. We wtorek – 8 września – obchodzimy święto Narodzenia Najświętszej Maryi Panny.
  4. Parafialno-Uczniowski Klub Sportowy „Viktoria” przy parafii św. Józefa w Płocku zaprasza na Pielgrzymkę – rajd rowerowy do Skępego. Trasa rajdu: Płock – Skępe – Płock. Wyjazd 08.09.2020r. o godz. 700. Zbiórka uczestników przed Płocką Katedrą. W rajdzie może uczestniczyć również młodzież powyżej 13 roku życia, która nie ma przeciwskazań zdrowotnych i posiada pisemną zgodę rodziców. Szczegółowych informacji udziela Leszek Brzeski, Radny Rady Miasta Płocka, tel. 604976123.
  5. W dniach 16-18 września w naszej parafii będziemy przeżywać Triduum przed uroczystością św. Stanisława Kostki. W te dni (środa, czwartek, piątek) zapraszamy na Mszę św. o godz. 1800, a po Eucharystii półgodzinna adoracja Najświętszego Sakramentu. Uroczystości odpustowe w naszej parafii będziemy obchodzić w niedzielę 20 września na Mszy św. o godz. 1200. Mszy św. będzie przewodniczył ks. Piotr Sosnowski SDB. Po Eucharystii odbędzie się procesja wokół kościoła.
  6. Zapraszamy, aby młodzież, która pragnie przyjąć sakrament bierzmowania, zgłosiła się do kancelarii parafialnej, aby otrzymać stosowną deklarację, zgłoszenie i katechizm bierzmowanych(koszt katechizmu 10zł.) Wypełnioną deklarację wraz ze świadectwem chrztu świętego(jeśli kandydat nie był ochrzczony w naszej parafii składamy do dnia 30 września bieżącego roku w kancelarii parafialnej tutejszej parafii. Termin pierwszego październikowego spotkania zostanie podany w ogłoszeniach duszpasterskich.
  7. Wspólnota Krwi Chrystusa dziękuje z całego  serca wszystkim, którzy wspomagają Wspólnotę swoimi pracami, modlitwą i ofiarami na rzecz budowy Świątyni Krwi Chrystusa w Częstochowie. Kochani pamiętamy o Was w naszych modlitwach wspólnotowych. Zapraszamy na Mszę Świętą, która odbędzie się w naszej parafii dnia 11.09.br. o godz. 1800, prosząc Boga o potrzebne dla Was łaski i Boże błogosławieństwo.
  8. Diecezjalny Instytut Muzyki Kościelnej Musicum w Płocku prowadzi nabór chętnych do nauki gry na organach kościelnych i fortepianie. Zapraszamy młodzież od 12 roku życia oraz dorosłych, zarówno chłopców, jak i dziewczęta, Panie i Panów. Przesłuchania odbędą się w sobotę 19 września br. o godz. 1030 w siedzibie Instytutu w Płocku. Szczegóły na stronie internetowej musicum.pl.
  9. W niedzielę 11 października 2020r. będziemy obchodzić w Polsce XX Dzień Papieski, który będzie przebiegał pod hasłem „Totus Tuus”. W tym dniu tradycyjnie odbywa się zbiórka kościelna będąca podstawą finansowania programu stypendialnego Fundacji „Dzieło Nowego Tysiąclecia”, który aktualnie obejmuje opieką blisko 2000 uczniów i studentów.
Powrót do ogłoszeń